Архів новин 2004 - 2012

«До Києво-Могилянки «з хабарами не ходять»

Дата публікації: 16.12.2008, 17:08

Президент НаУКМА С. Квіт дав інтерв’ю для видання «Високий замок»

У львівському виданні «Високий замок» читайте інтерв’ю «До Києво-Могилянки «з хабарами не ходять»…» (автор інтерв’ю Борис Козловський), яке дав президент НаУКМА С.М. Квіт. В публікації йдеться про плани НаУКМА, незалежне тестування, наукову роботу та корпоративну культуру.

С. Квіт зазначає: «Ми наголошуємо, що студенти і викладачі - це одна корпорація і підтримуємо рівень цієї корпоративної культури. Підтримуємо реальне, а не формальне студентське самоврядування. Демократія, до речі, не полегшує роботи, навпаки - ускладнює. Студенти, розкуті у своїх думках, задають високий рівень вимог до викладача. Викладач розуміє, що він має бути цікавим для студента. Тому завжди треба бути у тонусі. У нас немає казарменної дисципліни. Скажімо, на бакалавраті вільне відвідування лекцій... Значну кількість предметів студенти обирають самі і самі формують свій навчальний план. Йдеться не про прогулювання лекцій, а про збільшення часу на самостійну робота - у бібліотеці, за комп’ютером. Студент знає, що іспити “на халяву” не пройдуть...».

Повна версія матеріалу: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=68607