Архів новин 2004 - 2012

Вітаємо команду факультету правничих наук з перемогою!

Дата публікації: 17.12.2008, 16:52

Правники НаУКМА здобули перше місце у Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького

В рамках Всеукраїнського Тижня права, який вперше проходив в Україні з 8 до 12 грудня 2008 року
було проведено фінал першого Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Корецького
(Volodymyr M. Koretsky International Law Competition).

У фіналі Конкурсу Корецького 2008 року перемогла команда факультету правничих наук НаУКМА (Ярослав Барков та Дар'я Богатчук), яка випередила команду Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана.
Ярослава Баркова визнано кращим промовцем конкурсу.

Шість команд представляли заявника та уряд перед умовним Європейським судом з прав людини у контроверсійній справі щодо обставин, пов'язаних із вчиненням масштабного терористичного акту та дій держави щодо осіб, підозрюваних у його вчиненні.

Конкурс Корецького ініційовано Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України й проводиться спільно з Європейською асоціацією студентів права України (ELSA Україна).

Детальніше – http://www.krmjua.org.ua/node/106

Щиро вітаємо Ярослава і Дарію з перемогою!
Зичимо успіхів у навчанні та нових звершень!