Архів новин 2004 - 2012

«Могилянська книгарня»

Дата публікації: 30.03.2009, 09:18

2-го квітня відбудеться урочисте відкриття

2 квітня 2009 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»
відкривається «Могилянська книгарня»

11:00, 1-ий корпус НаУКМА, Контрактова площа, 4.

«Могилянська книгарня» – культурно-просвітницький центр, що добиратиме та розповсюджуватиме літературу різних напрямів та жанрів, фотоальбомів, каталогів, подарункових видань, різноманітної поліграфічної продукції, яка відповідає високим художньо-естетичним та національно-патріотичним вимогам.

Відкриття нової книгарні на території Національного університету «Києво-Могилянська академія» це можливість для студентів, науковців, мешканців та гостей Києва ознайомитися, придбати і замовити літературу з різних сфер знань, що видається в Україні та за її межами.

На урочисту церемонію відкриття «Могилянської книгарні» запрошені Микола Жулинський, Іван Дзюба, Євген Сверстюк, Оксана Забужко та Дмитро Павличко.

«Могилянська книгарня» планує організацію презентацій, автограф-сесій відомих письменників, зустрічі з провідними науковцями, круглі столи та дискусії на актуальні теми.

У квітні  «Могилянська книгарня» організовує:
• виставка видань до 200-літнього ювілею Миколи Гоголя;
• 29 квітня, 15:00 – автограф-сесія відомої письменниці, лауреата Шевченківської премії Марії Матіос.

Працює «Могилянська книгарня» щоденно з 10:00 до 20:00;
телефон книгарні 581-52-23.

Додаткова інформація – за тел. 425-60-92.