Архів новин 2004 - 2012

V Благодійний вечір випускників НаУКМА

Дата публікації: 01.04.2009, 17:12

28 березня відбувся V Благодійний вечір випускників НаУКМА в Центрі візуального мистецтва НаУКМА.

Учасниками V Благодійного вечора випускників НаУКМА стали 62 випускники різних років випуску. Як завжди, найбільше було представників перших років, але приємно, що все більше на захід приходять випускники останніх років. Цього року значне «корпоративне коло» склали випускники 2005 року.

V Благодійний вечір був завершальним у кампанії формування Фонду випускників на ґрант викладачеві НаУКМА "За кращий англомовний курс". Цьогорічна кампанія вже зібрала 20 800 гривень (включно з додатковими благодійними внесками та організаційними витратами).

Важливою складовою заходу стали презентації нових проектів для наступної благодійної кампанії:
1. Стипендія для молодого докторанта: керівник — Михайло Винницький, директор Докторської школи НаУКМА;
2. Річна передплата на електронні бази даних наукових журналів: керівник — Тетяна Ярошенко, директор наукової бібліотеки, віце-президент з інформаційного забезпечення НаУКМА;
3. Бібліотека оригіналів AD FONTES: керівник — Людмила Архипова, доцент кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА.

Приємну атмосферу для спілкування створив вокальний ансамбль «Конкорд»,  наданий продюсерським центром «Gabri» (керівник центру - Арміне Габріелян, випускниця НаУКМА), який вже другий рік поспіль благодійно забезпечує музичний супровід заходів.

Ми надзвичайно вдячні усім учасникам за підтримку традицій благодійності в НаУКМА!

Детальніше читайте на сайті Випускників НаУКМА