Архів новин 2004 - 2012

Могилянська кампанія збору коштів на порятунок життя Андрійка Жарка триває!

Дата публікації: 09.04.2009, 09:27

Благодійна акція продовжується показом художнього фільму «Маленьке життя», 12 квітня о 16:30 в КМЦ НаУКМА

12 квітня о 16:30 в приміщенні Культурно-Мистецького центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9) відбудеться показ фільму «Маленьке життя» (2008 р.) відомого українського сценариста та режисера-дебютанта Олександра Жовни.

«Маленьке життя» було знято за фінансування «Групи компаній «ФОКСТРОТ» і вже отримало позитивні відгуки фестивальних кінокритиків, зокрема голови журі кінофествалю «Молодість-2008» Арманда Ассанте, членів журі міжнародних кінофестивалів 2008 року «Покров» та «Встреча» (Росія).  В основу фільму покладена історія 7-річного сироти, котрий в часи Голодомору 1932-33 рр. потрапляє на виховання до монастиря і там силою чуда та людської відданості рятує чуже життя ціною власного. На показ запрошено режисерів та акторів, представників творчої інтелігенції країни.

Показ фільму є продовженням  благодійних акцій в НаУКМА, які проводяться з метою зібрати кошти на лікування Андрійка Жарка – 6-ти річного сина викладача факультету економічних наук. Дитина хвора на рак крові і потребує негайного лікування за кордоном, вартість якого 218 000 євро. Нині вже зібрано 85 тис. євро.

Вартість квитка – 15 гривень. Всі кошти будуть передані на лікування Андрійка Жарка, який потребує нашої нагальної допомоги.

Не залишайтесь байдужими!

Більше інформації про Андрійка та реквізити банківських рахунків.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до представника ініціативної групи НаУКМА:
Володимир Сисак – тел.: 8-097-779-55-63.