Архів новин 2004 - 2012

Оголошується набір до аспірантури в рамках ЄКПіУУ

Дата публікації: 15.04.2009, 17:16

Документи до аспірантури в рамках Європейського Колеґіуму Польських і Українських Університетів (Люблін, Польща), одним із засновників якого є НаУКМА, приймаються до 30 квітня

Набір до аспірантури
в рамках Європейського Колеґіуму Польських і Українських Університетів

на 2009/2010 навчальний рік

Від 7 квітня ц.р. почався прийом документів на навчання в аспірантурі в рамках
Європейського колеґіуму польських і українських університетів ЄКПіУУ в Любліні (Польща).

Прийом документів триватиме до 30 квітня 2009 р.

Детальніша інформація – http://www.ekpu.lublin.pl/u/rekrutacja.html

Європейський колеґіум польських і українських університетів –
це польсько-українська освітня установа, заснована польськими та українськими університетами: Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща), Люблінським католицьким університетом Йоана Павла ІІ (Польща), Національним університетом «Києво-Могилянська Академія», Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка та Львівським національним університетом ім. Івана Франка.

Слухачі ЄКПіУУ є водночас аспірантами двох вузів Любліна: Університету Марії Кюрі-Склодовської та Люблінського католицького університету Йоана Павла II. Детальна інформація про напрями аспірантської підготовки на веб-сайтах вузів.

Навчання в аспірантурі в рамках ЄКПіУУ триває чотири роки і є безкоштовним. Усі аспіранти отримують стипендію на рік із можливістю продовження на наступні навчальні роки в розмірі 1370 зл (протягом 9 місяців).