Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд компанії «Ернст енд Янг» в НаУКМА

Дата публікації: 22.04.2009, 14:15

Студенти факультету правничих наук НаУКМА запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендії компанії «Ернст енд Янг»

В рамках Стипендійного фонду компанії «Ернст енд Янг» в НаУКМА

продовжується  щорічний конкурс  на отримання стипендії для студентів правничого факультету НаУКМА  на  2009-2010 н.р. та їх участь у програмі «Кар’єра у податково-юридичному відділі компанії «Ернст енд Янг».

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ЕСЕ ЗА КОНКУРСОМ ПОДОВЖЕНО ДО 15 ТРАВНЯ 2009 Р.

Дбаючи про майбутніх талановитих фахівців уже сьогодні, податково-юридичний відділ  компанії «Ернст енд Янг» пропонує фінансову підтримку студентам, що демонструють успіхи в навчанні, прагнення до нових знань та професійного розвитку, а також якості лідера.

Конкурсний відбір відбуватиметься в два етапи – написання есе та проведення співбесід.

• Студент, який продемонструє найкращі результати в ході конкурсного відбору, отримуватиме щомісячну стипендію з вересня 2009 по червень 2010 рр.
• Автору найкращого есе також буде запропонована можливість оплачуваного стажування у податково-юридичному відділі компанії.

ТЕМА ЕСЕ:  До якої міри податкове планування є прийнятним для компанії?

Тему есе можна освітлювати з етичної, економічної, правничої та фінансової точок зору.
Есе має бути написано українською або англійською мовою.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?  Студенти третього року навчання факультету правничих наук НаУКМА, бюджетна чи контрактна форми навчання.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЕСЕ
Просимо надіслати есе разом з вашою контактною інформацією електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 травня 2009 р.

ГРАФІК КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ
• Перевірка есе здійснюватиметься з 15 травня по  20 травня 2009 року.
• За результатами перевірки автори найкращих есе будуть запрошені на співбесіду. Мова проведення співбесіди – англійська. Співбесіди відбудуться з 20 по 29 травня 2009 року.
• Остаточні результати будуть оголошені з 1 по 15 червня 2009 року.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання, просимо звертатися до Діни Бокатової за телефоном (044) 499 2010 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Контактна інформація:
01001 м. Київ, вул. Михайлівська 7