Архів новин 2004 - 2012

Благодійна акція «Квітковий бал»

Дата публікації: 24.04.2009, 17:53

Спудейське Братство НаУКМА організувало благодійну акцію збору коштів для Замглайського дитячого будинку-інтернату

10 квітня в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА відбувся Благодійний захід «Квітковий бал» спрямований на збір коштів для Замглайського дитячого будинку-інтернату.

В рамках «Квіткового балу» було проведено акцію «Зробімо світ наповненим квітами наших добрих справ», в рамках якої студенти продавали квіти виготовлені власноруч студентами та співробітниками академії (особлива вдячність пані Олені Миколаївні Антиповій та пані Юлії Вікторівні Вяловій). Також на балу було проведено благодійний аукціон, де охочі могли придбати роботи вихованок Замглайського будинку.

Загальна сума зібраних коштів складає 5660 гривень.

До 3 травня триває збір коштів, одягу та книжок для дівчаток Замглайського будинку.
Спудейське Братство НаУКМА, 4-ий корпус, ауд. 107.

Кошти, зібрані під час проведення балу та поточної акції, буде передано Замглайському дитячому будинку-інтернату для дівчаток з вадами розумового розвитку (100 дівчаток) у вигляді необхідних їм матеріалів для шиття, аплікації, канцтоварів тощо.

Організатори:
Спудейське Братство НаУКМА;
За підтримки: Студентської Колегії НаУКМА, Ансамблю бальних танців НаУКМА; Музичного квартету;
Медіа-підтримка: Maksi-TV, Могилянська Школа Журналістики, журнал «Віват, Академія!»

Додаткова інформація:
Горощук Надія, тел.: 8 063 741 23 25,e-mail:
Скрипник Олена, тел.: 8 063 710 04 77, e-mail: