Архів новин 2004 - 2012

Публічні лекції в Могилянці

Дата публікації: 18.05.2009, 11:12

21 травня 2009 у Бібліотеці Тетяни та Омеляна Антоновичів НаУКМА відбудеться лекція «Двадцять років свободи. Польська перспектива» Адама Міхніка, відомого польського журналіста і громадського діяча, Почесного професора НаУКМА

21 травня 2009 року
у Синій залі Бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів
Національного університету «Києво-Могилянська академія»
відбудеться лекція

Адама Міхніка
«Двадцять років свободи. Польська перспектива»

Початок о 16:30

Запрошуємо всіх зацікавлених на зустріч із головним редактором «Газети Виборчої», блискучим публіцистом, учасником і spiritus movens подій знаменного 1989 року, Почесним професором НаУКМА.

Захід відбувається в рамках циклу лекцій пам’яті професора Броніслава Геремека, якому українці можуть завдячувати успішним входженням в міжнародну систему на початку 1990-х рр.

У лютому 2009 р. Центр польських та європейських студій НаУКМА, за підтримки Посольства Республіки Польща,  розпочав цикл відкритих загальноуніверситетських лекцій «Спадок 1989 р.: погляд з 2009», метою яких є осмислення подій двадцятирічної давнини.

22 травня 2009 року о 17:30 у «Книгарні Є» в рамках спільного проекту «Польська читальня» Посольства Республіки Польща в Україні та «Книгарні Є» відбудеться презентація книжки Адама Міхніка «У пошуках свободи. Есеї про історію та політику».

Книжку подарувало українському читачеві видавництво «Дух і Літера» НаУКМА.