Архів новин 2004 - 2012

«Шевченко в моєму серці»

Дата публікації: 22.05.2009, 10:35

16 травня в НаУКМА пройшов підсумковий тур VI Всеукраїнського фестивалю дітей та молоді «Шевченко в моєму серці»

VI Всеукраїнський фестиваль
дітей та молоді
«Шевченко в моєму серці»

16 травня о 15.00. в Національному університеті „Києво-Могилянська академія” вже традиційно, пройшли заходи підсумкового туру Фестивалю «Шевченко в моєму серці» — (конкурс читців, театральний конкурс).

У програмі VІ-го фестивалю — проведення семи творчих конкурсів: літературного, художнього, народного та прикладного мистецтва, музичного, театрального, читців та істориків-краєзнавців.

Програма фестивалю 2009 року передбачала проведення творчих конкурсів по всій Україні. Фестиваль «Шевченко в моєму серці» показав, що у гроні багатьох інших дитячих фестивалів України він є одним із найбагатограніших та універсальних у виявленні юних талантів саме національного спрямування.

Творчість юних шевченкознавців оцінювало авторитетне журі, до складу якого входять визначні діячі культури і мистецтва України. Художній керівник Фестивалю Народна артистка України Лариса Кадирова, лауреат Національної премії ім Тараса Шевченка, Голова правління «Шевченківського фонду – XXI століття».

На церемонії нагородження брали  участь поважні гості, громадські діячі, керівники творчих спілок, громадських організацій. Дипломом І-го ступеня літературного конкурсу був нагороджений Микола Котюк, студент І року навчання факультету інформатики НаУКМА, дипломом ІІІ-го ступеня  конкурсу читців Іванова Ірина, студентка 1 року навчання факультету гуманітарних наук НаУКМА.

Серед організацій, які співпрацюють з VІ-им фестивалем «Шевченко в моєму серці» та надають благодійну допомогу: Національний університет „Києво-Могилянська академія”, Національна Спілка письменників України, Національна Спілка художників України, Національна Спілка народних майстрів України, Національна Спілка композиторів України, видавництва „Криниця”,   „Дух і літера”, видавничий дім „Києво-Могилянська академія”.

Всеукраїнський фестиваль дітей та молоді «Шевченко в моєму серці»  започаткували у 2004 році благодійна організація «Шевченківський фонд – XXI століття» та Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Мета Фестивалю:  засвоєння письменницької та художньої спадщини Т.Г.Шевченка, розвиток дитячої та юнацької художньої та виконавської творчості, залучення дітей та молоді до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка.

Оргкомітет Фестивалю