Архів новин 2004 - 2012

Врятуй життя дитині!

Дата публікації: 25.05.2009, 17:46

Могилянська кампанія збору коштів на порятунок життя Андрійка Жарка триває!

Збір коштів на лікування 6-річного Андрійка Жарка – сина викладача факультету економічних наук НаУКМА, хворого на рак крові, триває. Стан Андрійка – стабільний. Хлопчик почав проходити останній блок хіміотерапії в київському «ОХМАТДИТі» перед трансплантацією.

Наша Могилянська сім’я щиро дякує усім, хто підтримав організацію благодійних заходів, які вже відбулися та відвідав їх: концерт кращих джазових виконавців України – 13 березня, концерт гуртів «Друга ріка» та «С.К.А.Й.» – 31 березня, 9 квітня – благодійна лотерея НаУКМА, благодійний показ фільму «Маленьке життя» Олександра Жовни (за підтримки «Групи компаній «Фокстрот») – 12 квітня, ІІ-ий чемпіонат з пейнтболу серед студентів м. Києва – 9 травня.

Організатори та учасники-виконавці також переконані, що додаткова інформаційна кампанія про благодійні акції зможе доносити цю інформацію до багатьох небайдужих людей, які також долучатимуться у будь-який спосіб до  благородної справи порятунку дитини.

Наразі, вже зібрано понад 150 000 євро. В результаті перемовин з клінікою, визначено останню необхідну суму для того, щоб Андрійкові зробили операцію – 218 тис. євро.

Більше інформації про Андрійка та реквізити банківських рахунків.

Допомогти можна також і шляхом електронного перерахування з призначенням «на лікування сина Жарка Романа».

З питаннями звертайтесь:
Анна +38(050)338-77-09 та Роман +38(097)120-74-30;