Архів новин 2004 - 2012

Інсценізовані судові дебати ім. Телдерса

Дата публікації: 28.05.2009, 10:08

Другий рік поспіль команда Києво-Могилянської академії виборола звання національного чемпіона конкурсу ім. Телдерса і представляла Україну на міжнародному рівні

Вже другий рік поспіль команда Києво-Могилянської академії мала честь вибороти звання національного чемпіона конкурсу імені Телдерса і представляти Україну на міжнародному рівні.

Цього року у складі команди були Катерина Бондар (4 рік навчання), Ірина Глущенко (4 рік навчання), Станіслава Ільченко (4 рік навчання), Аліна Свідерська (3 рік навчання) і тренер – завідувачка кафедри міжнародного права та спеціальних правових наук НаУКМА пані Мирослава Антонович.

Серед суддів конкурсу були судді Міжнародного Суду Справедливості ООН, Міжнародного Кримінального Суду, професори найкращих європейських університетів, представники EUROCONTROL та OPCW.

Суперниками могилянських правників були команди Англії (King’s College London), Естонії (University of Tartu), Швейцарії (University of St. Gallen) та Словаччини (Bratislava School of Law).

В результаті, команда факультету правничих наук здобула дев’яте місце в загальному підсумку (друге місце за письмовий меморандум та шосте місце за загальним балом відповідача).

Команда щиро дякує за дружню підтримку:
пану Богдану Гаврилишину; пану Руслану Князевичу; пану Юрію Ключковському;
юридичній фірмі «Magisters» та «Cameron McKenna», які надали фінансову підтримку;
доцентам кафедри міжнародного права та спеціальних правових наук НаУКМА Баррі Кфіа і Ростиславу Герасимову;
Девіду Льюісу з USAID;
студентам ФПвН Олі Асадчої, Катерини Крахмальової, Олі Бурлюк, які дуже допомогли у підготовці.

Велика подяка деканові ФПвН Андрію Анатолійовичу Мелешевичу та віце-президентові НаУКМА Наталії Шумковій за моральну підтримку і сприяння в пошуках партнерів.

Особлива подяка тренеру команди – Мирославі Михайлівні Антонович, яка була щирим наставником і міцною підтримкою протягом всього конкурсу.