Архів новин 2004 - 2012

Відкриття «Інформаційного центру зі зміни клімату»

Дата публікації: 01.06.2009, 09:08

4 червня о 12:00 відбудеться урочисте відкриття нового наукового центру при факультеті природничих наук НаУКМА

4 червня о 12:00 відбудеться урочисте відкриття «Інформаційного центру зі зміни клімату» при факультеті природничих наук НаУКМА.
3-ій корпус Національного університету «Києво-Могилянська академія», ауд. 213а.

Кафедра екології факультету природничих наук НаУКМА у партнерстві з Британською Радою в Україні оголошують про відкриття нового ресурсу – Інформаційного центру зі зміни клімату.

Центр виконуватиме функції інформаційної агенції та консультативного сервісу. Тут кожен охочий зможе дізнатися про передумови та наслідки зміни клімату, шляхи її попередження та останні світові новини у цій сфері. Інформаційний центр також надаватиме послуги для громадських організацій, навчальних закладів, преси і бізнесу.

Програма заходу:
12:00  Прес-конференція.
12:40  Театр-форум
13:00  Еко-частування
13:20  Екологічна інтерактивна гра
15:00  Ексклюзивний урок англійської на тему зміни клімату (за попереднім записом)

«Інформаційний центр зі зміни клімату» запрошує до співробітництва та партнерства.

За детальною інформацією про діяльність центру просимо звертатись до:
Юлії Маклюк, тел. 8(09)144-03-12, e-mail:
Вебсторінка центру:
www.climateinfo.org.ua