Архів новин 2004 - 2012

Врятуй життя дитині!

Дата публікації: 03.06.2009, 12:33

Могилянська кампанія збору коштів на порятунок життя Андрійка Жарка триває!

Збір коштів на лікування 6-річного Андрійка Жарка – сина викладача факультету економічних наук НаУКМА, хворого на рак крові, триває. Стан Андрійка – стабільний, хлопчик пройшов останній блок хіміотерапії в київському «ОХМАТДИТі» перед трансплантацією.

Могилянська родина щиро дякує усім, хто підтримав благодійні заходи, спрямовані на порятунок життя Андрійка: концерт кращих джазових виконавців України (13 березня); концерт гуртів «Друга ріка» та «С.К.А.Й.» (31 березня); благодійна лотерея НаУКМА (9 квітня); благодійний показ фільму «Маленьке життя» Олександра Жовни, що відбувся за підтримки Групи компаній «Фокстрот» (12 квітня); ІІ-ий чемпіонат з пейнтболу серед студентів м Києва (9 травня).

Наразі зібрано понад 159 тис. євро. В результаті перемовин з клінікою визначено останню необхідну суму для того, щоб Андрійкові зробили операцію – 218 тис. євро.

Більше інформації про Андрійка та реквізити банківських рахунків.
Допомогти можна також і шляхом електронного перерахування з призначенням «на лікування сина Жарка Романа».

Із запитаннями запрошуємо звертатися:
Анна +38(050)338-77-09;
Роман +38(097)120-74-30;
ел. пошта:

Будемо вдячні за сприяння поширенню цієї інформації,
адже це допоможе поінформувати багатьох небайдужих людей, які виявлять бажання долучитися до благородної справи порятунку життя дитини.

Долучайтесь!