Архів новин 2004 - 2012

Рейтинги університетів «Топ 200 Україна» за 2008 рік

Дата публікації: 05.06.2009, 09:29

В газеті «Дзеркало тижня» оприлюднені результати рейтингу кращих вищих навчальних закладів України

Третій рік поспіль кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» проводить роботу з оцінювання рейтингів ВНЗ України в рамках проекту «Визначення рейтингів кращих 200 вищих навчальних закладів України».

У методиці, яку використовує кафедра ЮНЕСКО, рейтинг ВНЗ визначається за допомогою трьох комплексних критеріїв: 1) науково-педагогічний потенціал; 2) якість навчання; 3) міжнародне визнання. Детальніше з методикою визначення рейтингів університетів України «Топ-200 Україна» можна ознайомитись тут.

Рейтинг, опублікований в останньому номері газети «Дзеркало тижня» (№ 19 (747) 30 травня — 5 червня 2009 р):
1 місце – Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
2 місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;
3 місце – Харківський національний університет імені В.Каразіна;
4 місце – Національний медичний університет імені О.Богомольця;
5 місце – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
6 місце – Національний гірничий університет;
7 місце – Дніпропетровський національний університет
8 місце – Донецький національний університет;
9 місце – Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
10 місце – Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Газета «Дзеркало тижня» № 19 (747) 30 травня — 5 червня 2009