Архів новин 2004 - 2012

Нова публікація від Могилянки

Дата публікації: 05.06.2009, 14:45

Доцент кафедри фінансів НаУКМА Сергій Івахненков та студентка МП «Фінанси і кредит» Ольга Мелих – автори нової монографії з фінансів «Фінансовий контролінг: методи та інформаційні технології»

Видавництво «Знання» пропонує широкому колу читачів – економістам-практикам, науковцям, викладачам і студентам – актуальну монографію доцента кафедри фінансів Сергія Івахненкова і студентки НаУКМА Ольги Мелих «Фінансовий контролінг: методи та інформаційні технології».

Нова монографія – приклад практичного втілення концепції науково-навчального закладу, оскільки її співавтором є студентка магістерської програми «Фінанси і кредит» НаУКМА Ольга Мелих.

Праця пропонує ряд теоретичних та практичних питань, пов'язаних з процесом прийняття управлінських рішень у діяльності підприємств при застосуванні контролінгу.

Книгу можна придбати у мережі книгарень «Знання».