Архів новин 2004 - 2012

Свято французької книги

Дата публікації: 10.06.2009, 09:18

12 червня в НаУКМА усе розмаїття французької літератури в українських перекладах, зустрічі та спілкування

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) та Посольство Франції в Україні проводять 12 червня 2009 р. «Свято французької книги», на яке радо запрошують усіх своїх партнерів та друзів.

Мета заходу – популяризація французької книги, зустрічі з читачами, промоція українських видавництв-учасників Програми сприяння видавничій справі в Україні «Сковорода» (за підтримки Посольства Франції в Україні та Міністерства закордонних справ Франції), презентація видань, здійснених за підтримки Програми «Сковорода».

Головною подією свята стане презентація українського перекладу «Думок» видатного французького філософа Блеза Паскаля у перекладі Анатоля Перепаді та Олега Хоми (видавництво «Дух і Літера»). У презентації візьмуть участь фахівець з творчості Б. Паскаля Домінік Декот (Франція), відомий літературознавець Вадим Скуратівський та один з  перекладачів «Думок» Олег Хома.

10:00 – Початок роботи виставки-ярмарку
11:00 – Офіційне відкриття «Свята французької книги»
1-ше Академічне містечко НаУКМА, вул. Г.Сковороди, 2

11:30 – Презентація українського перекладу книги Блеза Паскаля «Думки», лекція Домініка Декота (Франція) на тему «Паскаль і сьогодення»
Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу НаУКМА, вул. Г.Сковороди, 2

13:00 – Вистава за мотивами афоризмів Блеза Паскаля у виконанні акторів Театрального центру НаУКМА
15:00-17:00 – Презентації книжок, виданих за підтримки Програми сприяння видавничій справі в Україні «Сковорода»
1-ше Академічне містечко НаУКМА, вул. Г.Сковороди, 2

ВХІД ВІЛЬНИЙ

За детальною інформацією звертайтесь:
Світлана Желдак, тел.: 425-60-20.