Архів новин 2004 - 2012

Портрет Чеської Республіки початку третього тисячоліття

Дата публікації: 22.06.2009, 18:02

25 червня о 17:00 в НаУКМА відкриття фотовиставки «Один день у житті Чеської Республіки»

З нагоди завершення головування Чеської Республіки в ЄС Чеський центр у Києві, Посольство Чеської Республіки в Україні та Національний університет «Києво-Могилянська академія» представляють виставку фотографій «Один день у житті Чеської Республіки».

Відкриття виставки відбудеться 25 червня (четвер) о 17:00 в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян, вул. Іллінська, 9.

У проекті «Один день у житті Чеської Республіки» взяли участь декілька десятків найкращих чеських фотографів, котрі на своїх фотографіях упродовж 24 годин створили портрет Чеської Республіки початку третього тисячоліття. Він налічує 300 фотографій від 135 авторів. Результатом проекту стала поява публікації та документального кіно у супроводі музики співачки Радузи.

Фотографії створювалися від полудня 28 до полудня 29 жовтня 2007 року. У організаторів накопичилось близько 7 тисяч робіт. Автори – це професіональні фотографи, студенти школи фотографії та аматори, які працювали на території Чеської республіки, у Посольствах Чеської Республіки за кордоном, у регіонах, де проживають етнічні чехи або служать чеські військові (Ірак, Косово). Є навіть фотографія зі зйомок фільму «Тобрук» у Африці.

Виставка триватиме до 10 липня.
Галереї мистецтв ім. Олени Замостян, вул.Іллінська, 9 (м «Контрактова площа»).
Тел./факс: 8(044)425-21-54,
Галерея працює з 11.00 до 19.00 щоденно, крім неділі та понеділка.