Архів новин 2004 - 2012

Третій цикл освіти і рух до структурованих докторських програм (PhD)

Дата публікації: 23.06.2009, 18:22

26 червня о 10:00 в НаУКМА відбудеться науково-практичний семінар

26 червня 2009 року відбудеться науково-практичний семінар «Реформа аспірантури. Становлення третього циклу освіти і рух до структурованих докторських програм (PhD)».

Метою семінару є прояснення кореляції наукових ступенів в Україні та світі, з’ясування суті докторської підготовки за типом PhD, накреслення практичних шляхів модернізації аспірантури та оприлюдення досвіду НаУКМА у цій галузі.

На семінар будуть винесені практичний досвід, схеми і матеріали, нагромаджені співробітниками Університету в процесі індивідуальних стажувань за кордоном, виконання проекту за програмою «ТЕМПУС», а також науково-дослідної теми «Створення діючої моделі Докторської школи, що відповідає принципам третього циклу освіти Єдиного європейського освітнього простору».

До участі у семінарі запрошені відповідальні працівники вищої школи, Міністерства освіти і науки, Вищої атестаційної комісії, Комітету з науки і освіти Верховної Ради України.

Місце проведення: 1-ий корпус НаУКМА, ауд.301, вул. Сковороди, 2. Початок роботи – 10:00.

Додаткова інформація за телефоном: 463-66-68,
контактна особа – Линник Наталія Олександрівна,
помічник віце-президента з науково-навчальних студій НаУКМА.