Архів новин 2004 - 2012

Для лікування Андрійка Жарка зібрана необхідна сума!

Дата публікації: 01.07.2009, 12:46

Могилянська родина щиро дякує усім, хто підтримав благодійні заходи, спрямовані на порятунок життя дитини!

Могилянська кампанія збору коштів на лікування 6-річного Андрійка Жарка – сина викладача факультету економічних наук НаУКМА, хворого на рак крові, завершилася!

Станом на 26 червня 2009 року усі необхідні кошти зібрано і вже перераховано на рахунок німецької клініки, де проходитиме подальше лікування Андрійка. Нагадаємо, що в результаті перемовин з клінікою кінцева необхідна сума для того, щоб Андрійкові зробили операцію становить 188 тис. євро.

Стан Андрійка стабільний. За словами батька дитини – Романа Жарка – вже за декілька днів Андрійка перевезуть на лікування в Німеччину, де і буде проведено операцію з трансплантації кісткового мозку.

Могилянська родина щиро дякує усім, хто підтримав благодійні заходи,
спрямовані на порятунок життя Андрійка!