Архів новин 2004 - 2012

Посвята у спудеї НаУКМА

Дата публікації: 28.08.2009, 17:05

31 серпня в НаУКМА відбудеться 18-та урочиста церемонія початку нового навчального року

31 серпня 2009 о 18:00 на площі першого академічного містечка НаУКМА відбудеться 18-та урочиста церемонія Посвяти у спудеї.

Цей навчальний рік Могилянка розпочинає у новому статусі – самоврядного дослідницького національного ВНЗ, який НаУКМА отримав згідно постанови Кабінету міністрів України № 799 від 29.07.2009 р. Окрім визнання ролі і місця Києво-Могилянської академії в новітній історії України, новий статус покликаний створити належні умови для успішного провадження Могилянкою своєї інноваційної діяльності в галузі освіти.

Першокурсниками 2009 року Національного університету «Києво-Могилянська академія» стали 1117 вступників бакалаврських програм, програм спеціаліста та маґістра. На Посвяті-2009 року першокурсники присягнуть на вірність своєї Alma Mater, познайомляться із черепахою Альмою – талісманом Києво-Могилянської академії, почують напутні слова від викладачів та випускників Могилянки, почесного промовця – першого заступника Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Володимира Станіславовича Огризка. По закінченню церемонії студентське радіо «К:)ВІТ» запрошує на святкову вечірку з нагоди початку нового навчального року в Могилянці.