Архів новин 2004 - 2012

«Зелений офіс: з турботою про довкілля, з вигодою для бізнесу»

Дата публікації: 07.10.2009, 00:51

В Зеленій аудиторії НаУКМА відбулася презентація принципів діяльності Зеленого офісу

У рамках тижня клімату в Україні у Зеленій аудиторії НаУКМА пройшла презентація брошури «Зелений офіс: з турботою про довкілля, з вигодою для бізнесу».

Презентація є одним з результатів проекту «Поширення принципів «Зеленого офісу» серед українських організацій». Проект виконувався у 2006-2007 рр. при кафедрі екології НаУКМА в рамках Програми малих екологічних проектів за фінансової підтримки Британської Ради в Україні.

Учасниками презентації стали представники компаній-підписантів Глобального договору ООН, громадських та студентських організацій, та компаній-лідерів у використанні принципів «Зеленого офісу» («Воля», «Концерн Галнафтогаз», «Оболонь», Група компаній «Фокстрот»).

Науковий редактор видання та модератор заходу - Олена Маслюківська, старший викладач кафедри екології НаУКМА.