Архів новин 2004 - 2012

Ґрант Андрія Сивоконя

Дата публікації: 19.10.2009, 14:23

Вітаємо переможців конкурсу–2009

14 жовтня 2009 року в стінах Києво-Могилянської Академії відбулося засідання конкурсної комісії, яка визначила переможців конкурсу–2009 на ґрант Андрія Сивоконя «За найкращий проект в НаУКМА, із залучення коштів на розвиток Університету».
Метою даного конкурсу є активізація та стимулювання успішної ґрантової діяльності викладачів та студентів, структурних підрозділів університету .

Рішенням конкурсної комісії цього року маємо двох переможців, які порівну розділили винагороду:

1. Комплекс проектів на розвиток Школи соціальної роботи ім. проф. В. Полтавця:
• Впровадження трьохрівневої системи освіти за спеціальністю «Соціальна робота» в шести Європейських країнах (2009-2012);
• «У підтримку реформи системи кримінальної юстиції України: впровадження прийомів медіації в діяльність органів прокуратури».
Керівник – Кабаченко Надія, завідувачка кафедри Школи соціальної роботи ім. проф. В. Полтавця.

2. Фундаментальні методи дослідження у клітинній біології ссавців.
Керівник – Терновська Тамара Костянтинівна, завідувачка кафедри біології.

Всього за звання переможця змагалися п’ять проектів, серед них – один суто студентський. Крім переможців участь у конкурсі взяли такі проекти:
• Електронна бібліотека: Центри знань в університетах України (2008-2009). Керівник – Ярошенко Тетяна Олександрівна, Віце-президент з інформаційного забезпечення, директор наукової бібліотеки.
• Підготовка студентів ФПвН до участі в міжнародних змаганнях з міжнародного права ім. Телдерса. Керівник – Мирослава Антонович, завідувачка кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук.
• Інтелектуально-культурний журнал «Vivat Academia!». Керівник – Ольга Іжик, студентка ФГН -2, філологія.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за чудові проекти
і бажаємо натхнення в подальшій реалізації своїх творчих ідей!