Архів новин 2004 - 2012

«Сучасні технології навчання інформатики»

Дата публікації: 12.11.2009, 13:42

27-30 жовтня у м.Донецьк відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар, у якому взяли участь декан з роботи зі студентами НаУКМА Ю.О.Захарійченко та студент факультету інформатики НаУКМА І.Решетньов

З 27 по 30 жовтня в м.Донецьк відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар завідувачів кабінетами інформатики та методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти «Сучасні технології навчання інформатики», учасниками якого були, зокрема, декан з роботи зі студентами, кандидат фізико-математичних наук НаУКМА Юрій Олексійович Захарійченко та студент ІІ курсу факультету інформатики НаУКМА Ігор Решетньов. Вони представили колегам проект втілення мобільних технологій в освіті «Mobitestum».

Метою семінару був обмін перспективним педагогічним досвідом щодо впровадження новітніх інформаційних технологій у практику освітніх закладів, спілкування з колегами-педагогами, представниками наукової думки й методичної служби. Загалом, учасниками заходу стали представники навчальних закладів із 22 регіонів України.