Архів новин 2004 - 2012

Нічний фест

Дата публікації: 29.06.2005, 21:11

Спудейське Братство НаУКМА та партнери запрошують на Нічний фест

Що: нічний фест "Купала-2005"
 Де: Львівська область, Сколівський район, село Тишівниця (біля с. Нижнє Синьовидне)
Коли: 2-3 липня 2005 року

Програма:
1-3 липня - мистецький ленд-арт-пленер "Купала-2005" (Академії Мистецтв з Києва і Львова)
2 липня, 15:00 - освячення криниці
2 липня, 22:00 - початок нічної вистави
3 липня, 00:00 - пошук квітки папороті, купальська ватра

Є давно забуте, але розкішне свято Івана Купала. Воно живе силами тих, хто його оживляє.

Для того, щоб свято відбулося, треба, щоб:
- ватра горіла;
- приїхала вода;
- запрацювали туалети;
- звучали купальські пісні;
- були вирішені інші організаційні проблеми, пов\'язані з нічною виставою, що відбуватиметься в лісі на галявині (село Тишівниця, біля Нижнього Синьовиднього, Львівська область)

Свято ми проводимо на напівголому ентузіазмі, квитки продаються, зарплати за нього організаторами не передбачається.

Є купальський внесок (кожного) - до 15.00 -  3 грн, після - 5 грн. Хто приїхав, тим самим зобов\'язується долучитися. Основні статті витрат (близько 300$ в еквіваленті) - костюми виконавців, матеріали для сцен, купівля смолоскипів і пального (солярки) для них.

Все дійство відбувається в лісі, тому треба брати намети, спальники, харчування. Ваша активність - частина Вашого свята і Вашого побуту.

Правила:
- ми на природі - природу треба любити;
- будуть визначені місця для туалету і для забору води. Їх буде опубліковано на афішках, які роздадуть зразу після купальського внеску;
- наркотики і алкоголь заборонено: швидка річка, вогонь, ліс і багато людей - достатнє джерело небезпеки. Всі особи в нетверезому стані будуть випроваджені за межі купальського урочища;
- Купала - українська традиція. Запрошуємо долучитися до творення саме українського середовища.

Отож, беріть ваші другі "половинки", та все інше, що треба для побуту - гітару (та інші музичні інструменти), пісенники з купальськими піснями, вишиванку і настрій долучитися до загальної справи.
(image)
*****************************************************************************

Організатори:
Молодіжний театр "Нова Мета"
Спудейське Братство НаУКМА
Хор "Вірли"
Студентська рада Національного театрального університету ім. Карпенка-Карого
Ініціативна група режисерів естради і масових свят Київського національного інституту культури і мистецтв
Профспілка студентів Національної академії Мистецтв (Київ)
Ініціативна група студентів Львівської академії мистецтв
Національна скаутська організація "Пласт"
ОУМ "Спадщина"