Архів новин 2004 - 2012

Фотовиставка професора НаУКМА Сергія Ісаєва

Дата публікації: 01.07.2005, 17:01

Фотовиставка професора НаУКМА Сергія Ісаєва демонструється у Цетральному науково-природничому музеї НАН України

У Цетральному науково-природничому музеї НАН України (відділ "Ботанічний музей") демонструється колекція фотографій професора НаУКМА Сергія Дмитровича Ісаєва

(image)

Виставка присвячена Карадазькому природному заповіднику і включає 22 фотографії, у тому числі 4 панорамні.

Автор фотографій - заступник декана Факультета природничих наук професор кафедри екології НаУКМАЄ доктор хімічних наук  Сергій Дмитрович Ісаєв.

Ексозиція відбувається з ініціативи і за сприяння директора Інституту ботаніки НАН України члена-кореспондента НАН України, д.біол.наук Я.П. Дідуха і завідувача відділом Ботанічного музею В.В.Новосада.

Графік роботи:
Середа-п'ятниця 10:00-17:00; все літо.

Адреса:
Київ, вул. Богдана Хмельницького 15, 5-й поверх