Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 04.07.2005, 20:08

У понеділок, 4 липня, в ефір виходять перші регулярні передачі «Молодого радіо». Про це повідомляють представники радіостанції.

“Автограф”, невеличкий нарис про визначних, цікавих людей та “Прогулянка”, яка проведе слухача чарівними місцями Києва, розкаже про їхнє минуле і нинішнє життя. Обидві програми виходитимуть з понеділка по п’ятницю почергово. Час виходу – відразу після ранкового випуску новин – 9.05. Ведуча – Олена Карпенко.

Вечір понеділка – оптимальний час для першої спортивної програми “Молодого радіо”. Останні новини світу боксу – це “12-й раунд”. У гонг вдарятимуть о 22:15. Ведучий – Іван Чуперка.

Також радіо пропонує слухачам 4 випуски новин – о 9.00, 11.00, 21.00 та 23.00 у будні.

“Молоде радіо” – перша і єдина у Києві станція, в ефірі якої – 100% української музики. Радіо мовить у Києві на частоті 69,68 МГц з квітня цього року. “Молоде радіо” є спільним проектом ТРК “Люкс” і Національного університету “Києво-Могилянська академія” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США.

“Свіжий погляд на цікавий світ!” – цим гаслом керується радіо, створюючи якісний український інформаційний та розважальний продукт для освіченого і активного слухача.