Архів новин 2004 - 2012

Розсекречені архіви СБУ

Дата публікації: 16.03.2010, 17:26

В НаУКМА відбудеться презентація проекту «Розсекречені архіви: з фондів архіву СБУ»

18 березня о 16:00 в Бібліотеці Тетяни та Омеляна Антоновичів НаУКМА відбудеться презентація проекту «Розсекречені архіви: з фондів архіву СБУ». Відтепер електронний архів розсекречених матеріалів буде доступним у внутрішній мережі Могилянці, а також на зовнішньому сайті.

Проект передачі електронної копії архіву до НаУКМА є унікальним в напрямі реального забезпечення широкого доступу дослідників, викладачів, студентів до важливих документів, сприятиме встановленню історичної правди та відновленню історичної пам’яті.

У презентації проекту братимуть участь президент НаУКМА Сергій Квіт, директор наукової бібліотеки НаУКМА Тетяна Ярошенко, науковці та викладачі університету, а проведе її екс-директор галузевого державного архіву СБУ п.Володимир В’ятрович.