Архів новин 2004 - 2012

Успіх студентів-фенівців у міжнародному турнірі «Рубікон–2010»

Дата публікації: 22.03.2010, 13:25

Команда Студентська факультету економічних наук посіла третє місце у бізнес–турнірі «Рубікон–2010»

Команда могилянців у складі  Валентина Гриценка, Михайла Оболонського, Іллі Симоненка та Віталія Биліва виборола почесне третє місце  у бізнес-турнірі «Рубікон-2010» серед 25 команд з 19 країн світу. Турнір проходив 8-10 березня в Ізерлоні (Німеччина).

Рубікон бізнес-турнір — організований зусиллями студентів університету Business and Information Technology School (BiTS) в Ізерлоні (Німеччина) у 2006 році з метою підтримки міжнародної кооперації, поглиблення знань у сфері бізнесу та економіки, а також задля об’єднання зусиль студентів з різних куточків світу.