Архів новин 2004 - 2012

Президент НаУКМА Сергій Квіт взяв участь у Громадському форумі

Дата публікації: 22.03.2010, 13:44

В Українському домі відбувся Громадський форум у рамках кампанії «Новий громадянин»

19 березня в Українському домі відбувся Громадський форум у рамках кампанії «Новий громадянин». Під час форуму провідні експерти обговорювали сучасний стан і перспективи розвитку України у галузях політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, культури та освіти.

Президент НаУКМА Сергій Квіт представляв галузь «освіта» і запропонував напрями реформ:
– запровадження університетської автономії;
– подолання штучної пострадянської самоізоляції нашої держави;
– інтеграція у західну систему науки та освіти, яка дасть можливість українським університетам виходити на реальну конкуренцію із західними, зокрема через виконання Україною взятих на себе зобов’язань у рамках Болонського процесу (європейської інтеграції);
– введення вимоги англійської мови при вступі до вищого закладу освіти на тому рівні, щоб студенти могли брати участь у навчальному процесі.