Архів новин 2004 - 2012

«Монетки збирай — діткам допомагай»

Дата публікації: 31.03.2010, 14:38

Могилянці долучилися до всеукраїнської благодійної акції задля порятунку дітей

В НаУКМА до 1 травня 2010 р. триває всеукраїнська благодійна акція «Монетки збирай — діткам допомагай», організована «Міжнародним благодійним фондом «Лікар.інфонд» за підтримки Києво-Могилянської Школи охорони здоров’я.

Об’єднуймося для вирішення найгостріших проблем — забезпечення лікувального процесу токсикологічного відділення НДСЛ «ОХМАТДИТ», куди щорічно в критичному стані потрапляють близько 500 дітей. В умовах дефіциту фінансування даного відділення лікарні бракує можливості створити адекватні умови для лікування діточок з хронічною нирковою недостатністю з усієї України.

Долучитися просто! На території Могилянки (їдальня 4-го корпусу, каса малого буфету; їдальня 2-го корпусу, каса; Бібліотека Антоновичів, ксерокс на 2-му поверсі; Філологічна бібліотека, 1-ий корпус, ксерокс) розташовані коробки із написом «Монетки збирай — діткам допомагай» для збору монеток.
Зазирніть у свої кишеньки, на дно сумок чи рюкзаків, на полички над столом або у вітальні — Ви знайдете там кілька монеток, які колись туди поклали та забули. Одна така монетка навряд чи надасть Вам можливість багато що придбати, але об’єднані разом, вони можуть врятувати чиєсь життя: минулого року всього лише за 2 тижні акції було зібрано 51 864 грн., з них близько 20 000 грн. винятково монетами.

Кожна монетка має значення — зробіть свій внесок!

Детальніше про акцію >>>

З питаннями звертайтеся:
координатори в НаУКМА — тел.: 095 286-60-69, Вікторія Ставчук; 067 628-22-11, Марія Шевченко.