Архів новин 2004 - 2012

Cудові дебати з міжнародного публічного права ім. Ф. Джесапа

Дата публікації: 07.04.2010, 17:31

Могилянці успішно виступили на міжнародному раунді змагань ім. Ф.Джесапа у Вашинґтоні

Команда факультету правничих наук НаУКМА здобула перемогу в національному раунді судових дебатів з публічного права ім. Ф. Джесапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) і вчетверте представляла Україну на міжнародному етапі змагань у м. Вашинґтон (округ Колумбія, США).

Команда могилянців у складі Юлії Зубрицької, Олени Шинкаренко та Богдана Мальнєва посіла 7 місце з-поміж 127 учасників міжнародного етапу змагань за письмову частину змагання Memorial (звернення держав до Міжнародного Суду Справедливості).

За попередніми підрахунками організаторів дебатів ILSA (Міжнародної асоціації студентів міжнародного права), наша команда ввійшла до 20-ти найкращих учасників міжнародних змагань.

Команда висловлює щиру подяку за підтримку та допомогу:
п. Андрію Мелешевичу, декану ФПвН НаУКМА,
п. Баррі Кфіа, професору, тренеру команди,
п. Ользі Асадчій, випускниці ФПвН,
п. Вільяму Міллеру, колишньому послу США до України.

Окрема подяка Києво-Могилянській Фундації Америки в особі п. Марти Фаріон, компаніям Magisters, Baker and McKenzie, Noerr.

Щиро вітаємо наших студентів із високими результатами!