Архів новин 2004 - 2012

Міжнародна співпраця НаУКМА

Дата публікації: 07.06.2010, 12:42

Могилянка ініціювала заснування міждисциплінарної програми з канадійських студій спільно з Університетом Західного Онтаріо (Канада)

В травні делегація із Університету Західного Онтаріо (Канада) зустрілася із керівництвом Національного університету «Києво-Могилянська академія» та обговорили подальшу академічну співпрацю.

Керівництво канадського університету (віце-президент з досліджень та міжнародних відносин Тед Хьюїт, виконуючий обов’язки декана факультету соціальних наук Джулі Макмалін, декан факультету інформації та медіа студій Том Кармайкл та професор історичних та політичних наук Марта Дичок) зустрічалися з президентом НаУКМА Сергієм Квітом та іншими представниками адміністрації Академії, обговорювали питання вдосконалення зв’язків між різними факультетами та відділами шляхом обміну викладачами та студентами, науково-дослідної співпраці та співробітництва на рівні управління університетами, спільного контролю, що, ймовірно, призведе до створення подвійного диплома для випускника Могилянки.

НаУКМА ініціював заснування міждисциплінарної програми з канадійських студій, яка має великий потенціал для зростання та фінансується урядом Канади.

«Це дуже динамічний та цікавий університет у прекрасній європейській столиці, співпраця з яким буде корисною на приємною для обох сторін», – сказала про Могилянку професор історичних та політичних наук Університету Західного Онтаріо Марта Дичок.