Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд Райффайзен БАНК АВАЛЬ в НаУКМА

Дата публікації: 08.06.2010, 17:57

В рамках Стипендійного фонду Райффайзен БАНК АВАЛЬ оголошуюється конкурс на здобуття стипендії ім. Вадима Гетьмана для студента факультету економічних наук НаУКМА на 2010-2011 навчальний рік

Стипендійний фонд Райффайзен БАНК АВАЛЬ в НаУКМА
Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Оголошується конкурс
на здобуття стипендії ім. Вадима Гетьмана

для студента Факультету економічних наук НаУКМА
на 2010-2011 навчальний рік

Умови участі у конкурсі:

• студенти основного складу та контрактна форма навчання (бакалаврат, 2-4 рік навчання; маґістеріум – 1 рік навчання;
• високий навчальний рейтинг;
• участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах тощо;
• актуальна за тематикою та успішна курсова або кваліфікаційна робота;
• перемога у рейтингових конкурсах молоді та студентів (міських, всеукраїнських, міжнародних);
• активна професійна та суспільно-громадська діяльність (участь у роботі професійних груп, асоціацій, гуртків, проектів тощо).

Процедура розгляду заяв та визначення лауреата на отримання стипендії:
• подання заяви претендентами на участь у конкурсі на ім'я декана факультету;
• форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання стипендій, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Термін подачі заяв та інших документів – 16 червня  2010 року, до 16:00.

Розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатури переможця  відбудеться  21 червня 2010 року,  о 15.00, ауд. 6-402.

Заяви та інші супроводжувальні документи подавати:
      6-й корпус, кімн. 408, заст.декана ФЕН – Гуменній О.В.
      деканат ФЕН – ст. методисту Цілик Н.М.,
      тел. 425-77-37, e-mail: