Архів новин 2004 - 2012

«Царські врата іконостасу Софійського собору в Києві»

Дата публікації: 14.06.2010, 10:37

У НаУКМА відкриється фотовиставка, присвячена спільному україно-польському проекту реставрації срібних Царських воріт іконостасу Софії Київської

16 червня о 17:00 у Мистецькій бібліотеці НаУКМА відбудеться урочисте відкриття фотовиставки, присвяченої реставрації срібних Царських врат іконостасу Софії Київської. Партнерами НаУКМА у проведенні заходу виступають  Національний заповідник «Софія Київська» та Польські майстерні із реставрації пам'яток старовини (PPKZ) у Варшаві за підтримки  Посольства Республіки Польща в Україні та страхової кампанії  «ПЗУ Україна».

До участі у виставці запрошені:
Пан Єжи Онух
— Директор Польського інституту в Києві;
Пан Яцек Антос — радник Посольства Республіки Польща в Україні;
Пан Яцек Ключковскі — Надзвичайний та Повноважний Посол Польщі в Україні;
Ольга Гнатюк — аташе з питань науки і культури Посольства Республіки Польща в Україні;
Неля Куковальська — Генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська».

Виставка триватиме до 30 червня.

За цей час відбудеться також низка заходів: круглий стіл «Збереження культурної спадщини Києва та України на тлі досвіду Польщі в реставрації пам’яток», презентації книг із тематики відтворення культурних та історичних  пам’яток, культурні заходи.

Додаткова інформація: Наукова бібліотека НаУКМА,
тел.: +38 (044) 425 60 55