Архів новин 2004 - 2012

Найкращі викладачі НаУКМА

Дата публікації: 14.06.2010, 14:52

Газета «Все про бухгалтерський облік» оприлюднила результати конкурсу «Улюблений викладач» студентів НаУКМА

Студенти Могилянки визначили своїх улюблених викладачів. Результати конкурсу опублікувала газета «Все про бухгалтерський облік».

За підсумками студентського голосування найулюбленішим викладачем НаУКМА є завідувач кафедри фінансів факультету економічних наук НаУКМА професор Ірина Григорівна Лук’яненко. Також студенти відзначили декана факультету економічних наук Наталію Юріївну Іванову, кандидата економічних наук Віталія Григоровича Мельничука, професора кафедри економічної теорії Ігоря Валентиновича Бураковського, доцента кафедри математики Володимира Григоровича Шпортюка.

Вітаємо переможців!
Бажаємо натхнення, творчих та професійних успіхів, розумних та наполегливих студентів!