Архів новин 2004 - 2012

Нова угода НаУКМА про співпрацю

Дата публікації: 16.06.2010, 16:07

Києво-Могилянська академія підписала меморандум про співпрацю з юридичною фірмою «Magisters»

Національний університет «Києво-Могилянська академія» підписав меморандум про співпрацю з юридичною фірмою «Magisters», однією з провідних міжнародних юридичних фірм у СНД.

Співпраця факультету правничих наук НаУКМА з юридичною фірмою «Magisters» започаткована понад шість років тому: протягом цього часу  «Magisters» активно сприяє проведенню різноманітних освітніх заходів у НаУКМА, підтримує команди студентів університету, які стають переможцями міжнародних конкурсів судових дебатів з міжнародного права.

Минулого року фірма «Magisters» оголосила про започаткування програми майстер-класів з адвокатської діяльності для студентів-правників та запропонувала допомогу кваліфікованих юристів «Magisters» у роботі Правничої клініки НаУКМА.

«Це унікальна для студентів можливість, не залишаючи стін свого університету, поєднати академічні знання з практичними реаліями юридичної професії» — зазначив Ендрю Мац (Andrew Mac), керуючий партнер київського офісу юридичної фірми ТОВ «Magisters».