Архів новин 2004 - 2012

Конвокація-2010

Дата публікації: 21.06.2010, 16:27

28 червня Могилянка святкує 16-ту церемонію вручення дипломів випускникам НаУКМА

За традицією, 28 червня, День Конституції України, вся могилянська спільнота на Академічній площі святкує Конвокацію — церемонію вручення дипломів. Випускники Академії отримують «Диплом НаУКМА» та диплом державного зразка (Могилянка вперше в Україні почала давати випускникам власні дипломи, підтримуючи цим загальноприйняту у світі традицію і підкреслюючи свою відповідальність за якість освіти випускників).

13:00–14:00 — Традиційна акція «Григорій Сковорода – випускник КМА» – одягання бонету як символ єднання багатьох поколінь могилянців.
10:00–17:30 — Факультетські церемонії – вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам та маґістрам по факультетах в присутності улюблених викладачів, батьків та друзів:
18:00–19:30 — Загальноуніверситетська церемонія – вручення «Диплома НаУКМА з відзнакою» бакалаврам та маґістрам, вручення дипломів випускникам КМБШ на Академічній площі:
– напутні слова і привітання від почесних гостей та професорів Академії;
– відзнака лауреата премії ім. Миколи Кравця «За практичний внесок у справу розбудови України» та Міжнародного Благодійного Фонду Відродження Києво-Могилянської Академії;
– клятва випускників НаУКМА та підкидання бонетів;
– дружнє виконання «Гаудеамусу».
19:30-22:30 — Культурна програма:
– виступ ансамблю спортивного танцю «Лавина»;
– вуличні театральні інсталяції від Театрального центру НаУКМА «ПАСІКА»;
– виступ могилянських гуртів The Lawyer’s Band та HellCell;
– вечірка для студентів від радіо К:)ВІТ.