Архів новин 2004 - 2012

Студентські ініціативи

Дата публікації: 22.06.2010, 15:23

Студентській організації НаУКМА «East West Business» виповнилося 4 роки!

Молодіжній громадській організації «Асоціація «East West Business» виповнилося 4 роки!

За цей період команда EWB досягла чимало:
- підписано угоди з 6 студентськими організаціями з Польщі, Росії, Німеччини та Білорусії;
- підписано угоду про генеральне партнерство з Ерсте банком;
- проведено 4 престижні міжнародні студентські форуми в НаУКМА;
- започатковано кейс-клуб;
- проведено дебатні турніри;
- організовано 2 благодійні заходи: «Книга творить Людину. Людина творить країну» (спільно з Фондом Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього») та фотовиставку до Дня ФЕН «Дитячі мрії дорослих».

Крім цього на загальних зборах East West Business було обрано нового Президента організації на 2010-2011, 2011-2012 навчальні роки – Дарія Антонюка. Допомагати президенту буде призначений віце-президент Єлизавета Зубачева.

Вітаємо EWB із Днем народження, а також із обранням нового Президента!

Натхнення, реалізації нових неймовірних ідей та справдження мрій!

East West Business (EWB) – це студенстька організація, заснована студентами Факультету еконмоічних наук, що має на меті налагоджувати стосунки між студентами-економістами різних країн, між студентами і бізнесом, а також розвивати студентів через залучення до проектів. На сьогодні до мережі організації входять також студентські організації з Польщі, Німеччини та Росії.

Генеральним партнером організації у 2009-2010 роках є Ерсте Банк.