Архів новин 2004 - 2012

Перемоги студентів НаУКМА

Дата публікації: 08.07.2010, 13:16

Команда НаУКМА стала переможцем в університетському заліку Відкритого кубку Університетів зі «Що? Де? Коли?»

Команда Національного університету «Києво-Могилянська академія» «Демотівейшн ЮА» (капітан Андрій Задворнов) посіла перше місце в університетському заліку Відкритого кубку Університетів зі «Що? Де? Коли?».

Крім того, до загальноуніверситетського заліку також увійшли могилянські команди «К7» (капітан Світлана Мартиненко), «Когіто» (капітан Володимир Українець), «Поляризований плюралізм» (капітан Олександр Чубко), «Які ми класні» (капітан Андрій Приймак), «Клінт Іствуд» (капітан Максим Дідович), «Фейєрбах» (капітан Станіслав Лобко), «Зимбабвійські олені» (капітан Антон Печенкін), «Стіна».

Відкритий кубок університетів з гри «Що? Де? Коли?» сезону 2010 р. проводиться Клубом «Що? Де? Коли?» Львівського національного університету імені Івана Франка «U3». Кубок складається з трьох рівноцінних етапів. Кожен етап складається з трьох рівнозначних турів по 12 запитань в кожному.