Архів новин 2004 - 2012

Он-лайн конференція з Президентом НаУКМА

Дата публікації: 09.07.2010, 11:25

В рамках он-лайн конференції Сергій Квіт відповів на запитання читачів сайту dengi.ua

На сайті dengi.ua відбулася он-лайн конференція з Президентом НаУКМА Сергієм Мироновичем Квітом.

Питання читачів сайту стосувалися особливостей навчання в Могилянці, відмінностей цьогорічної вступної кампанії від попередніх, загальних процесів у сфері вищої освіти в Україні.

Сергій Миронович розказав про те, чому досвід відсутності корупції в Академії не можна поширити серед інших вищих навчальних закладів нашої держави, адже за словами Президента НаУКМА, «насправді корупція – це проблема не лише морально-етичного характеру, але і соціальна, тому насправді неможливо поширити наш досвід на інші університети, не можна змінити цілу систему організації вищої освіти».

Велика частина питань були присвячені особливостям навчального процесу в Могилянці:
- самостійне формування навчального плану;
- статус вільних слухачів та студентів резерву;
- перехід з контрактної форми навчання на бюджет;
- модернізована триместрова система навчання.

Окрема частина питань щодо вступної кампанії-2010 були поставлені абітурієнтами та їх батьками:
- чи будуть в Могилянці іспити;
- які є пільги для випускників колегіумів НаУКМА;
- середня вартість навчання та прохідні бали;
- надання місць у гуртожитках.

Крім того, Сергій Квіт говорив про активну співпрацю Академії з роботодавцями, перспективи відкриття маґістерської програми з маркетингу, а також назвав найкращі, на його думку, українські виші.

Наостанок Президент НаУКМА запевнив учасників он-лайн конференції, що політика сучасного міністерства освіти ніяк не вплине на навчальний процес в Могилянці: «Ми почуваємо себе вільним, незалежним університетом. Ми адаптуємо хороші
світові зразки в українських реаліях і ми показуємо, як можна успішно працювати, і розвиватися, і конкурувати навіть в наших умовах.»

Відеоматеріали

Повний текст інтерв'ю >>>