Архів новин 2004 - 2012

Новий 2010-2011 навчальний рік в Києво-Могилянській академії!

Дата публікації: 25.08.2010, 06:12

31 серпня відбудеться Посвята в першокурсники Могилянки, 1 вересня інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА Ярослава Грицака та 3 вересня лекція в циклі «Духовні цінності людини» отця Бориса Гудзяка

Новий навчальний рік в НаУКМА розпочнеться 31 серпня урочистою Посвятою у спудеї НаУКМА першокурсників бакалаврських програм, програм спеціаліста та маґістерських програм. Першокурсники присягнуть на вірність своїй Alma Mater, почують напутні слова і привітання від почесних гостей та професорів Академії, познайомляться із черепахою Альмою – талісманом Києво-Могилянської академії.
Друге академічне містечко НаУКМА, вул. Волоська, 8/5. Початок о 18:00.

1 вересня — загальноуніверситетська інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА, професора кафедри світової історії Українського Католицького університету Ярослава Грицака «Що лишилося від Помаранчевої революції?».
Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9. Початок о 9:00.

3 вересня — лекція у циклі «Духовні цінності людини» ректора Українського Католицького Університету отця Бориса Ґудзяка «Не бійся страху. Страх студента. Страх громадянина. Страх людини».
Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9. Початок о 15:00.

Вітаємо першокурсників Національного університету «Києво-Могилянська академія»!
Будьте високоосвіченими особистостями, національно свідомими громадянами та здатними незалежно мислити людьми!

Путівник Першокурсника НаУКМА

Накази на зарахування на бюджетну та контракну форми навчання бакалаврських програм НаУКМА.
Накази на зарахування на програми спеціаліста («Правознавство», «Інформаційні управляючі системи та технології»).
Накази на зарахування на бюджетну та контрактну форми навчання маґістерських програм НаУКМА.