Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 55

Архів новин 2004 - 2012

 

 

В Могилянці відсутня корупція

Дата публікації: 25.08.2010, 15:31

Відоме видання Kyivpost назвало НаУКМА одним із небагатьох некорумпованих університетів України

Відоме видання Kyivpost опублікувало статтю «Kyiv-Mohyla Academy stands out as one of nation’s best», в якій журналісти оцінюють Академію, як один із найкращих університетів України.

Особливість Могилянки журналісти вбачають не лише у невеликій кількості студентів, а й у їхній багатогранності, адже впродовж навчання студенти НаУКМА мають змогу отримати додаткову освіту на свій смак – прослухати minor, сертифікатну програму. Крім того, студенти Могилянки можуть змінювати свою спеціальність, обираючи маґістерську програму, не пов’язану із прослуханою бакалаврською. Журналісти Kyivpost зазначають, що «студенти навчаються в НаУКМА 4 роки, а переваги мають на все життя».

Окремо в статті представлено проблему корупції у вищій освіті України. Могилянка – один із небагатьох університетів нашої держави, в якому хабарництва ніколи не існувало, а студенти здобувають знання лише власними силами, бажанням, наполегливістю та чесною працею. Зокрема, з 2009 року в НаУКМА діє «Положення про запобігання плагіату та впровадження практики належного цитування у навчальному процесі», що зобов’язує студентів дотримуватися етичних норм при написанні рефератів, курсових та дипломних робіт.

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна