Архів новин 2004 - 2012

Лекція отця Бориса Ґудзяка в НаУКМА

Дата публікації: 02.09.2010, 13:34

3 вересня отець Борис Ґудзяк прочитає лекцію «Не бійся страху. Страх студента. Страх громадянина. Страх людини» в циклі лекцій «Духовні цінності людини»

3 вересня о 15:00 відбудеться лекція ректора Українського Католицького Університету отця Бориса Ґудзяка «Не бійся страху. Страх студента. Страх громадянина. Страх людини» в Актовій залі Культурно-мистецького центру НаУКМА  (вул. Іллінська, 9).

Отець Борис — провідний науковець у галузі церковної історії, автор понад тридцяти друкованих праць, серед них «Київська митрополія, Царгородський патріархат і генеза Берестейської унії».

Лекція отця Бориса «Не бійся страху. Страх студента. Страх громадянина. Страх людини»  стане наступною у циклі лекцій «Духовні цінності людини», який був започаткований в Могилянці у 2004 році. З того часу в НАУКМА лекції читали: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет; архієпископ Харківський і Полтавський Української афтокефальної православної церкви Ігор Ісіченко; Блаженніший Любомир Гузар, Предстоятель Української греко-католицької церкви, Верховний архієпископ Києво-Галицький; єпископ УПЦ КП владики Євстратій.

Фотогалерея >>>