Архів новин 2004 - 2012

Нова кафедра на Факультеті правничих наук НаУКМА

Дата публікації: 07.09.2010, 16:07

У Могилянці відкрито першу в Україні кафедру з права Європейського Союзу ім. Жана Моне

Національний університет «Києво-Могилянська академія» став першим українським вищим навчальним закладом, який отримав ґрант для заснування кафедри з права Європейського Союзу ім. Жана Моне.

За результатами щорічного конкурсу Програми Європейської Комісії, в якому взяли участь 555 університетів з різних країн світу, Могилянка стала кращою за українськими та європейськими рейтингами вишів, а також за якістю навчальних програм з європейських студій. Відтепер студенти Академії, а також держслужбовці, матимуть змогу прослухати навчальні курси з права ЄС англійською та українською мовами.

Керівником кафедри з права Європейського Союзу ім. Жана Моне призначено доцента кафедри галузевих правових наук НаУКМА, доктора філософії в галузі права, кандидата юридичних наук Романа Орестовича Петрова.

Програма ім. Жана Моне, фінансована Європейською комісією, представлена в Україні з 2001 року.