Архів новин 2004 - 2012

«Навіть із мертвим Джеймсом воюють»

Дата публікації: 13.09.2010, 14:17

У суботньому номері «України Молодої» опубліковано інтерв’ю з вдовою Джеймса Мейса — Наталею Дзюбенко-Мейс

У суботньому номері щоденної газети «Україна Молода» від 11 вересня (№168, 2010) опубліковано інтерв’ю Ліни Кушнір з удовою відомого історика і доброго друга Могилянки Джеймса Мейса — письменницею і публіцистом Наталею Дзюбенко-Мейс.

Як відомо, в п’ятницю, 10 вересня, в Києво–Могилянській академії урочисто відкрили меморіальний кабінет Джеймса Мейса. Саме Джеймс Мейс відкрив українцям страшну правду про події 1932-1933-х років. І саме він довів, що Голодомор не був випадковістю, а злочином радянської влади, який заслуговує на визначення «геноцид».

З 1995 р. до останнього дня життя Джеймс Мейс був професором кафедри  політології НаУКМА, викладаючи етнополітику, політику США та Канади,  Центральної та Східної Європи. Для могилянців Джеймс був справжнім Вчителем, Колегою, Товаришем…

Повну версію інтерв’ю з пані Дзюбенко-Мейс читайте тут.