Архів новин 2004 - 2012

День донора крові в Україні

Дата публікації: 22.09.2010, 12:28

27 вересня громадська організація «Всеукраїнська Організація Здоров’я» разом із Школою Охорони здоров’я Києво-Могилянської академії проводять вже традиційний День донора крові

27 вересня громадська організація «Всеукраїнська Організація Здоров’я» разом із Школою Охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» проводять вже традиційний День донора крові з метою  поширення  ідеї волонтерського донорства та збіру крові для тих, хто потребує цього найбільше і нагально.

Організатори під час акції поширюватимуть інформацію про дітей, яким терміново необхідне переливання крові і кожен, хто бажає здійснити адресне донорство (допомогти конкретній дитині), зможе отримати всю необхідну інформацію.

Процедура забору крові є абсолютно безпечною, провадиться висококваліфікованими медпрацівниками за допомогою одноразового інструментарію протягом 10-15 хвилин. Уся донорська кров проходить тестування на ВІЛ-інфекцію, сифіліс та гепатит, тож таким чином кожен донор пройде безкоштовне тестування на зазначені інфекції.

Взяти участь можуть усі охочі, хто досяг повноліття (з собою необхідно мати  паспорт громадянина України та не вживати алкоголь протягом двох днів).
Акція проходитиме в Києво-Могилянській академії (6-ий корпус, ауд. 105, вул. Волоська 8/5) з 10:00 до 16:00.