Архів новин 2004 - 2012

Сновиди. Сни українських письменників

Дата публікації: 22.09.2010, 17:37

29 вересня в НаУКМА відбудеться презентація книги видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» про сни 80-ти українських письменників – від найвідоміших до наймолодших

29 вересня о 18:00 в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (1-ий корпус, ауд. 217 (актова зала), вул. Г.Сковороди, 2) відбудеться презентація антології «Сновиди. Сни українських письменників» видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Книжка об’єднала під своєю обкладинкою сни 80 сучасних українських письменників, серед яких Юрій Андрухович, Іздрик, Іван Драч, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Ліна Костенко та ін.

За словами редактора видання Івана Малковича, «Сновиди» — перша в світі письменницька сновидійна антологія. Усі сни написано спеціально для цього видання. Єдиний виняток — сон Григорія Сковороди, позаяк це чи не найдавніший з опублікованих снів вітчизняних авторів.

На презентації книги будуть присутні автори:
Софія Андрухович, Наталка Білоцерківець, Андрій Бондар, Василь Герасим`юк, Богдан-Олег Горобчук, Лариса Денисенко, Сергій Жадан, Богдан Жолдак, Оксана Забужко, Ірена Карпа, Сашко Лірник, Богдана Матіяш, Сергій Пантюк, Лесь Подерв`янський, Юрко Позаяк, Ірен Роздобудько, Юля Стахівська, Людмила Таран, Ксеня Харченко.