Архів новин 2004 - 2012

Законопроект «Про мови в Україні»: позиція НаУКМА

Дата публікації: 24.09.2010, 12:44

Вчена Рада НаУКМА на засіданні 23 вересня 2010 року одноголосно ухвалила Експертний висновок фахівців університету щодо законопроекту «Про мови в Україні»: документ є неконституційним і наслідки його запровадження будуть згубними для державності України

Вчена рада Національного університету «Києво-Могилянська академія» на засідання 23 вересня 2010 року одноголосно ухвалила експертний висновок фахівців НаУКМА щодо законопроекту «Про мови в Україні».

Експертний висновок — це інституційна позиція Могилянки, яка вказує на неконституційнсть згаданого законопроекту та базується на фаховому аналізі його ключових положень та наслідків запровадження.

Автори експертного висновку —  доктор юридичних наук, професор В. А. Василенко (Надзвичайний і Повноважний Посол України) та доктор філологічних наук, професор В. Є.  Панченко (народний депутат України першого скликання, керівник Наукового центру досліджень сучасної літератури НаУКМА).