Архів новин 2004 - 2012

Перемоги студентів Могилянки

Дата публікації: 28.09.2010, 21:33

Вітаємо із перемогою у конкурсі ім. Єжи Ґєдройця студенток факультету гуманітарних наук НаУКМА Олену Коваленко та Юлію Поліковську

У вересні стали відомі імена переможців ІV Конкурсу ім. Єжи Ґєдройця за найкращі дипломні, маґістерські і кандидатські роботи, присвячені історії та сучасності Польщі і польсько-українським взаєминам та оголошення його переможців.

У категорії дипломних та маґістерських робіт переможцем стала Олена Коваленко (МП-2, Філологія. Історія, теорія української мови й компаративістика) за дипломну роботу «Комічний образ в українській радянській та польській воєнній прозі 1950-1960-х років та його кінематографічне втілення (на матеріалі Івана Стаднюка та Казімєжа Славінського)», науковий керівник – Дзядевич Т. М.

Лауреатом конкурсу також стала Юлія Поліковська (МП-1, історія) за бакалаврську роботу «Образ Східних Кресів у польському повоєнному публічному дискурсі (на матеріалах «Культури» та сучасних нешкільних підручників)», науковий керівник – Бетлій О.В.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових перемог та звершень!